Aktualności klubowe

Miło nam poinformować członków i sympatyków naszego klubu, że Mateusz SQ9MLZ zdobył kolejny dyplom dla naszego klubu. Tym razem II Próbach Subregionalnych IARU 2020 w kategorii 6H 145 MHZ zajął dla klubu III miejsce w kraju. To kolejny duży sukces Mateusza, za który dziękujemy.

Informujemy ponadto, że już wkrótce tj. 11 lipca br. od godz. 12.00 czasu UTC do 12 lipca br. do godz. 12.00 czasu UTC rozpoczyna się kolejna edycja zawodów międzynarodowych IARU HF Championship – nieoficjalnych mistrzostw świata organizacji krajowych IARU. Ja co roku w zawodach tych wystąpi Zespół SN0HQ – oficjalna reprezentacja PZK. Regulamin zawodów znajduje się na stronie: http://sn0hq.org.pl/regulamin.php Zapraszamy członków i sympatyków klubu do licznego udziału w tych prestiżowych zawodach, w których będzie można zawiązać liczne łączności z wieloma krajami świata i zwiększyć swój stan posiadania zaliczonych krajów i stref.

     Kolejna informacja dla wszystkich krótkofalowców: jeśli jesteście zainteresowani zakupem koszulek, czapek i bluz polarowych z możliwością nadruku swojego znaku nadawczego z logo PZK lub z nadrukiem na plecach bluzy tekstu np. SP9KJM TEAM, to można to załatwić w 2 punktach:

  1. Firma „Profista” w Pszczynie, ul. Cieszyńska 36, Tel. 32 2101078 i 505 105 426 – Danuta i Michał Pławeccy, e-mail: profista@profista.pl , https://www.profista.pl
  2. Firma „PromoStars”, Czeladź, ul. Spacerowa 4, tel: 32 2654848, e-mail: czeladz@maxpromo.pl , http://maxpromo.pl

Info: Tadeusz SP9HQJ