Czy możliwe są giełdy krótkofalarskie w Siemianowicach Śl. ?

Kilka dni temu na stronie klubowej ukazał się mój tekst w sprawie ewentualnego zorganizowania giełd krótkofalarskich w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śl. Informację tę zamieściłem również na swoim profilu, a także na profilu klubowym Facebooka. Reakcja w tej sprawie była natychmiastowa, bowiem w ciągu doby odezwało się wiele osób zainteresowanych zorganizowaniem giełd. Poniżej zaledwie część wypowiedzi niektórych śląskich krótkofalowców – internautów. Z uwagi na przepisy RODO, nie podaję imion i znaków tych osób. A oto niektóre z wypowiedzi:

TNX Tadeusz, bardzo dobry pomysł .Pozdrawiam.

Oczywiście łapa w górę.

Doskonały pomysł jestem ZA.

Witam, jestem jak najbardziej za giełdą w Siemianowicach Śląskich. Sam pochodzę z Michałkowic i byłaby to zarazem okazja do odwiedzenia rodziny. Jestem za. Pozdrawiam. Z Górniczym Ratowniczym Szczęść Boże.

Witam serdecznie, to bardzo dobry pomysł z tą giełdą krótkofalarską. Trzymam kciuki, żeby się udało zorganizować pozdrawiam 73.

Tadek: a może by rozważyć nie niedzielę, ale sobotę np. pierwsza lub druga sobota miesiąca w godz. np. 8:00 do 12:00. Pozdrawiam.

Będę na inauguracji. Mam wiele sprzętów do sprzedania.

Wartościowa inicjatywa. Walczcie. Z pewnością się przyjmie. Mam do sprzedania trochę sprzętu, hihihi.

Pomysł bardzo dobry, jestem zainteresowany i należy go wprowadzić w życie pozdrawiam .73

Jestem ZA..jak najbardziej.

     Niezależnie od tych wpisów miałem kilka telefonów w tej sprawie i wszyscy dzwoniący opowiadali się za zorganizowaniem giełd. Informacja w tej sprawie ukaże się też na stronie OT 06 PZK. 1 lutego br. tj. w czasie Zebrania Sprawozdawczego OT 06 PZK, które będzie miało miejsce w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śl. o fakcie tym powiadomimy resztę członków Oddziału i być może uda się ustalić terminarz giełd.

Info: Tadeusz SP9HQJ