Zaproszenie na XIV Piknik Eterowy SP-OK-OM w Koniakowie

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu SP9KJM na coroczny Piknik Eterowy, który w tym roku będzie miał miejsce w dniach 13 – 14 lipca br. Istebnej – Kubalonce. Jak co roku, również w roku bieżącym Tadeusz SP9HQJ wraz z Józefem SQ9FII zorganizuje na miejscu zawody radioorientacji sportowej we wszystkich kategoriach wiekowych, a zwycięzcy czołowych miejsc otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczy Henryk SP9FHZ. Poniżej szczegóły Pikniku podane na stronie Śląskiego Oddziału Terenowego PZK w Katowicach – http://pzk.katowice.pl/index.php?news&nid=129

Info: Tadeusz SP9HQJ

Zaproszenie na XIV Piknik Eterowy SP-OK-OM Koniaków 13-14 lipca 2019

Istebna-Kubalonka 13-14 lipca 2019   UWAGA: ZMIANIA MIEJSCA SPOTKANIA !!

Serdecznie zapraszamy w dniach 13 i 14 lipca 2019 (sobota, niedziela) na: 

XIV Piknik Eterowy SP, OK i OM – Istebna-Kubalonka 2019.

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI SPOTKANIA !!

Serdecznie zapraszamy w dniach 13 i 14 lipca 2019 (sobota, niedziela) na: XIV Piknik Eterowy SP, OK i OM – Istebna-Kubalonka 2019.

Miejsce: „Karczma Kubalonka” Kubalonka 1277, 43-470 Istebna;  www.kubalonka.pl

Karczma Kubalonka również znajduje się w przepięknym miejscu widokowym przy malowniczej trasie turystycznej zwanej Pętlą Beskidzką.

Zmiana miejsca tegorocznego Pikniku Eterowego jest jednorazowa i wynika z faktu, 
że w DW „Koronka” w tym czasie planowany jest remont sali i zaplecza. Dość późno otrzymaliśmy informację o tym fakcie, stąd nieco późniejsza informacja o Pikniku.

Wszystkich  zainteresowanych, którzy jak co roku chcą spędzić mile czas w gronie koleżanek, kolegów i przyjaciół będących pasjonatami radia i fal eteru serdecznie zapraszamy do Istebnej Kubalonki na czternaste już spotkanie krótkofalarskie.

Spotykamy się w Gminie Istebna od kilkunastu już lat we wspaniałym prawie rodzinnym gronie w otoczeniu uroczego beskidzkiego krajobrazu.

I tym razem Piknik Eterowy jest imprezą towarzyszącą XXIII Dniom Gminy Istebna.

 Szczegóły dotyczące programu podamy po uzgodnieniu z Gospodarzem Obiektu.

Noclegi można już rezerwować u Pani Marzeny Baczyńskiej tel. 605 088 405.
Wyższy standard, więc koszt 50,00 zł /osobę za dobę.

Jeżeli nocleg będzie ze śniadaniem, wtedy odpowiednio 60,00 zł.
W tej lokalizacji niestety nie ma żadnej możliwości biwakowania w jakiejkolwiek formie.
Parking ogólnodostępny po drugiej stronie ulicy.

Rejestracja i przywitanie pierwszych gości: sobota od godz. 9-tej. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy identyfikator, będący niejako potwierdzeniem udziału w Pikniku. Startujemy o godz. 10-tej, pewnie jak zwykle hucznie.

 Bliższe informacje dotyczące szczegółowego programu dostępne będą na stronie: www.sp9psb.prv.pl oraz www.pzk.katowice.pl oraz na FB.

 Ze względów organizacyjnych zachęcamy do rejestrowania się poprzez wysłanie maila potwierdzającego swoje uczestnictwo na adres organizatora: sp9fhz@gmail.com

 Do kolejnego zobaczenia na Kubalonce, gdzie zaprasza w imieniu Śląskiego Oddziału Terenowego PZK oraz Żywieckiego Klubu Krótkofalowców SP9PSB, Henryk SP9FHZ, Józef SQ9EJ.

e-mail sp9fhz@gmail.com, tel. 502-286-600.

Istebna, dnia 15.06.2019