Atrakcyjny wyjazd krótkofalarski do Gambii?

Dziś (08.08.2019 r.) na Facebooku LINK FACEBOOK ukazała się informacja Przemysława Stanisławskiego SP3PS następującej treści:

Witam serdecznie 

Wszystkich chętnych do odwiedzenia Afryki, a dokładniej Gambii zapraszamy do Hostelu, który będzie prowadzić mój syn Krzysztof wraz ze znajomymi. Obiekt przystosowany do naszego hobby, na dachu antena MultiBand 7 PL od Juliana SP3PL.

Pokój radiowy, w którym jest Yaesu FT-100, komputer oraz sprzęt do łączności cyfrowych. W ofercie pokój 2- osobowy z prywatną łazienką oraz pokoje hostelowe ze wspólną łazienką, do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, pokój dzienny i wspaniały taras z barem oraz przepięknym widokiem na okolicę. Możliwy jest transfer z i na lotnisko. W razie potrzeby mogę pomóc w zorganizowaniu całej wyprawy łącznie z przelotem oraz zwiedzaniem Gambii. W ofercie będziemy mieli bardzo atrakcyjne wycieczki jedno lub kilkudniowe w głąb Gambii, takie których nie jest w stanie zapewnić żadne biuro podróży, a wspomnienia z wyprawy może uwiecznić profesjonalny zawodowy fotograf, który będzie towarzyszyć wycieczkom Zapraszam C5SP/SP3PS. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony: LINK FACEBOOK

Poniżej zdjęcia publikowane na Facebooku przez Przemka C5/SP3PS:

Komentarze internautów w tej sprawie: (z uwagi na przepisy RODO autorów komentarzy nie ujawniam):

– Tylko jedno pytanie: średnia cena tego pobytu na tydzień ?. Pozdrawiam.

– Pokój z łazienką 40 euro za 1 dobę , łóżko w pokojach hostelowych ( 6 osobowe ) – 10 euro za 1 dobę.

– Ten pokój jest liczony od osoby czy ogólnie cały, bo cena jest jakoś niska ?.

– 40 euro za pokój dwuosobowy z łazienką za dobę.

– Bardzo tanio, a wyżywienie jest też w planie czy samemu trzeba sie żywić ?.

– Generalnie dla mnie bomba cenowo, jutro sprawdzę ile by kosztował lot z Holandii i ile bierzesz za odbiór z lotniska i na lotnisko, bo musiałbym skalkulować ile wychodzi impreza na osobę.

– Jest kuchnia do dyspozycji, a na mieście można się za grosze dobrze wyżywić . Syn ma w planie jakieś posiłki, ale to jeszcze nie czas, żeby o tym pisać.

– Ok., jedzenie się kupi na mieście, jutro przedyskutuję temat z żoną i córką, bo zaczyna mi sie to podobać – jak cos pozdrawiam i do jutra.

– Podaj nazwę lotniska tam na miejscu….


– W Gambii jest jedno lotnisko Banjul

P.S.

Jestem z reguły ostrożny przy tego typu ogłoszeniach i z ciekawości „pokopałem” po stronach internetowych dotyczących Przemysława Stanisławskiego SP3PS i natrafiłem na wiele stron dotyczących Przemka. Z lektury stron wydaje się, że Przemek jest chyba poważnym człowiekiem i wie co oferuje. Zresztą przejrzyjcie poniższe strony i sami wyciągnijcie wnioski. Poniżej strony internetowe dotyczące Przemysława Stanisławskiego C5/SP3PS:

https://www.qrz.com/db/sp3ps

https://www.facebook.com/SP3PS

https://dxnews.com/c5sp3ps/

https://www.qrzcq.com/call/SP3PS

http://dx-info.de/show_dxdetail.php?id=9648&call=C5/SP3PS

https://www.dxmaps.com/dxcalendard.php?Lan=&Cod=1819

https://archiwum.allegro.pl/oferta/legendarny-kenwood-ts-930s-antena-na-80m-i6836604958.html

Jestem ciekaw reakcji członków i sympatyków naszego klubu. A może ktoś zdecydowałby się na taki atrakcyjny wyjazd ?. Jeśli tak, to należałoby dokonać dalszych sprawdzeń, aby przekonać się czy można Przemkowi zaufać. Przyznam się, że zaciekawiła mnie ta informacja i może skorzystałbym z takiej okazji, ale pod warunkiem, że wszystko polega na prawdzie. Czekamy zatem na Wasze uwagi w tej sprawie. Wszelkie uwagi, propozycje i sugestie proszę kierować na adres naszego klubu tj. https://sp9kjm.pl lub na mój adres internetowy tj. sp9hqj@pzk.org.pl lub sp9hqj@poczta.fm

Info: Tadeusz SP9HQJ