Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych Zarząd klubu SP9KJM składa serdeczne życzenia członkom i sympatykom naszego klubu. Życzymy Wam zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych oraz licznych DX-ów w czasie Świąt, jak też satysfakcji z uprawiania krótkofalarskiego hobby. Składamy również serdeczne życzenia z okazji Światowego Dnia Krótkofalowca, jaki przypada na dzień 18 kwietnia każdego roku.
Przy okazji informacja: w najbliższy piątek klubowy tj. 19 kwietna br. klub będzie nieczynny. Najbliższe spotkanie klubowe po Świętach to piątek, 26 kwietnia br. – zapraszamy członków i sympatyków klubu.

Kolejna informacja: dzięki Markowi SP2NNO i Jackowi SQ9BEC mamy już przygotowane do montażu nowe anteny na KF i UKF i zaraz po Świętach zawiesimy je na dachach. Tak więc niebawem sygnał naszej stacji klubowej słyszany będzie nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Ostatnia sobota (13.04.2019) to pozaplanowa wizyta w klubie Sebastiana SP9TDA, który „podrasował” kolejny komputer klubowy dla naszych potrzeb. Sebastian wykonał przy okazji zdjęcia naszych pucharów i dyplomów, które umieścił na stronie klubowej w zakładce: „Puchary i dyplomy”. Sebastian uruchomił również kolejną zakładkę pod nazwą „Filmy”, gdzie umieścił 11 filmów dotyczących różnych aspektów naszej działalności klubowej. Ta zakładka zostanie wzbogacona o kolejne filmy. Sebastian: jesteś Wielki i dziękujemy Ci za zaangażowanie.

W ostatni wtorek (16.04.2019) Tadeusz SP9HQJ wraz z Eugeniuszem SP9IIA zajął się porządkowaniem licznych kart QSL, a dzielnie wspierał ich Jacek SQ9BEC. Tak więc nie tylko okres przedświąteczny był bardzo pracowity dla działaczy naszego klubu. Po Świętach czekają nas nowe zadania, ale zapału do pracy nam nie brakuje.

Od lewej: Eugeniusz SP9IIA i Tadeusz SP9HQJ segregujący liczne karty QSL.

Info: Zarząd klubu SP9KJM