Zawody Strzeleckie ?Kobieta Strzelec 2011r?.

Tradycyjnie  jak co roku   z okazji  Dnia Kobiet zostały zorganizowane Zawody Strzeleckie pod nazwą ?Kobieta Strzelec 2011r?  które zostały zorganizowane przez Śląski Zarząd Wojewódzki  w Katowicach oraz Miejski Zarząd LOK  w  Bieruniu Nowym .Zawody zorganizowano na szczeblu   wojewódzkim które odbyły się na  strzelnicy  BOS i R  w  Bieruniu Nowym.

Cel zawodów  – popularyzacja masowego sportu strzeleckiego    wśród  pań i uczennic. Zarząd Miejski Ligi Obrony Kraju  w Siemianowicach Śl. wysłał drużynę w której brali udział  zawodniczki  z Koła Ligi Obrony Kraju przy  I Liceum  im. Śniadeckiego w ilości 3 uczennic pierwszej klasy Kadetów które startowały pierwszy raz w takowych zawodach strzelając z broni palnej do tarcz w odległości  50 m. Zawodniczki zajęły 16,17, 22 miejsca na 40 startujących zawodników w grupie młodzież szkolnej wszystkich  kategoriach. Jest to   wspaniały wynik. W kategorii  Seniorek VIP zawodniczki z  Siemianowic zajęli miejsca:  reprezentowała Klub Strzelecki przy ZM LOK w Siemianowicach.

Pierwsze Miejsce zloty Medal zajęła Halina Kurdzielewska. Reprezentowała Klub Strzelecki przy ZM LOK w Siemianowicach Śl.

Drugie Miejsce srebrny Medal zajęła  Monika Chromik.  Sympatyczka Klubu Łączności SP9KJM

Zawody odbyły się w bardzo miłej atmosferze przy smacznym pączku i dobrej kawie.