Kolejny dyplom klubowy

Po raz kolejny Marcin SQ9ITA wykazał swoją aktywność w zakresie zdobywania okolicznościowych dyplomów dla potrzeb klubu. Tym razem Marcin zdobył dyplom pod nazwą „85.ta Rocznica Śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego”. Brawo Marcin: bardzo dziękujemy.

     W ten oto sposób, zakładka pod nazwą Puchary i dyplomy na stronie klubowej regularnie powiększa się o nowe dyplomy. Tylko w bieżącym roku uzyskaliśmy łącznie 52 dyplomy. Może, jak dobrze pójdzie, to do końca roku dobijemy do setki ? Bardzo dziękujemy Kolegom za aktywność w tym zakresie i prosimy o dalszą aktywność.

     Kolejna informacja: co prawda, od 18 maja br. nastąpiło kolejne zwolnienie z obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, ale na powrót do normalności w klubie musimy jeszcze trochę poczekać. Gdybyśmy mieli samodzielne pomieszczenie klubowe albo osobne wejście do Domu Kultury „Chemik” to moglibyśmy przystąpić do normalnego funkcjonowania. Ale niestety, Dom Kultury „Chemik” to miejsce wielu sekcji i na chwilę obecną Zarząd Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, obawiając się ewentualnego zakażenia, nie wyraża zgody na otwarcie DK. Ale to nie potrwa długo i musimy uzbroić się w cierpliwość. A póki co, to zapraszamy do śledzenia stron internetowych PZK, klubów i oddziałów, na których jest wiele informacji. Za kilka dni ukaże się czerwcowe wydanie miesięcznika „Świat Radio” z wkładką pod nazwą „Krótkofalowiec Polski”, w którym znajduje się ciekawy artykuł członka naszego klubu, Andrzeja SP9OHC pt. „Wyprawa na Karaiby z korona wirusem w tle”. W zamyśle Andrzeja miała to być światowa wyprawa życia, ale pandemia korona wirusa pokrzyżowała nie tylko plany Andrzeja, ale i wszystkich uczestników tej wycieczki. Współczujemy Andrzejowi, który miał wybitnego pecha. A jeszcze rok temu taka wyprawa na pewno by się udała.

Info: Tadeusz SP9HQJ