Najlepsi strzelcy Śniadka

Na strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śl. odbyły się miejskie eliminacje zawodów „ O Srebrne Muszkiety 2013”. Uczestnicy musieli się zmierzyć z kbks, ostrą amunicją i jak najcelniej oddać 10 strzałów z odległości 50 m do tarczy. Emocji nie brakowało, ale nerwy trzeba było trzymać na wodzy, aby ręka nie zadrżała.

Wszyscy chcieli wygrać, gdyż do następnego etapu przechodzą tylko 2 najlepsze zespoły – 1 dziewcząt i 1 chłopców. Śniadek był bezkonkurencyjny, pozostawił daleko w tyle resztę szkół ponadgimnazjalnych i będzie godnie reprezentował nasze miasto na zawodach szczebla rejonowego w Bytomiu.W skład zwycięskich drużyn wchodzą: Aleksandra Gwara, Joanna Trzeciak, Klaudia Warwas oraz Dawid Krzysztofik, Tomasz Jończyk , Karol Sojka – gratulujemy!
Pochwalimy się dalszymi sukcesami!
Zawodników z Śniadeka  trenował oraz przygotował do zawodów Klub Łączności  Ligi Obrony Kraju SP9KJM w Siemianowicach Śl. pod fachową opieką instruktora strzelectwa sportowego  kol. Józefa Dworskiego który również był organizatorem  zawodów strzeleckich: „ O Srebrny Muszkiet  2013 ”

{vsig}strzsniad{/vsig}